1. B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA ZAPAD

3. kolo:  ŽOK CRIKVENICA – OK POREČ 3:2 (25:20, 25:16, 26:28, 24:26,15:12)

Crikvenica, 13.11.2022. Dvorana OŠ Zvonka Cara.

ŽOK CRIKVENICA: Dorotea Šimić, Tara Radanovič, Lana Luksetić, Paola Škraljsky, Aleksandra Kolmanić, Laura Mađerić, Anamaria Petrušanec, Nermina Tatar, Matea Mikulec, Gea Glavan i Ema Reljac. Trener: Marko Pavičić.

Nakon prošlonedjeljne pobjede protiv odbojkašica "Pazina", crikveničke odbojkašice su ostvarile novu pobjedu u 4. kolu natjecanja 1.B hrvatske odbojkaške lige zapad. Pobjedile su ekipu OK-a „Poreč“ rezultatom 3:2 (25:20, 25:16, 26:28, 24:26,15:12).
Utakmica je bila vrlo neizvjesna. U prva dva seta crikveničke odbojkašice su vrlo dobrom igrom od samog početka kontrolirale rezultat i oba su seta uspješno privele kraju. U drugom dijelu trećeg seta našim je odbojkašicama popustila koncentracija i u neizvjesnoj završnici su set izgubile na poen razliku (26:28). Sličan rezultatski tijek je bio i u četvrtom setu kojeg su ponovno u neizvjesnoj završnici na poen razliku (24:26) dobile odbojkašice iz Poreča.
U petom, odlučujućrm setu, odbojkašice ŽOK-a „Crikvenica“ su od početka rezultat imale pod kontrolom te su koncentriranijom igrom set i utakmicu privele kraju novom pobjedom.

1. FUNTANA VRSAR  3  0  9:0 9
 2. ROVINJ-ROVIGNO  9:0