Nesretan poraz odbojkašica "Crikvenice" protiv ekipe "Grobničana"

1 - Trener Alen Pavačić i odbojkašice "Crikvenice" na time-outu protiv "Grobničana"
2 - Druga postava na jučerašnjoj utakmici protiv "Grobničana": Rea Planinčić, Laura Mađerić, Linda Mađerić, Mia Domijan, Martina Zoričić i Ana Britvić

ODBOJKAŠKO PRVENSTVO PGŽ – MLAĐE KADETKINJE GRUPA "B" ( za plasman od 8. do 14. mjesta)

ŽOK CRIKVENICA – ŽOK GROBNIČAN 1:2 (22:25, 25:19, 23:25) 70:69

Crikvenica, 17.3.2017. Gradska sportska dvorana. Sudac: Mikuličić i sutkinje: Kustić i Dumančić.

CRIKVENICA: Laura Mađerić, Šimić, Luksetić, Škraljsky, Zoričić, Planinčić, Lekaj, Tatar, Britvić, Domijan, Linda Mađerić, Maljković. Trener: Pavačić.

GROBNIČAN: Grubešić, Haramija, Matijašević, Sabalić, Mujkić, Božić, Ušljebrka, Karajković. Trener: Crnković.

U jučer odigranoj utakmici Županijske lige mlađih kadetkinja (za plasman od 8. do 14. mjesta) odbojkašice „Crikvenice“ nesretno su izgubile od ekipe „Grobničana“. Gošće su bolje ušle u susret i osvojile su prvi set, međutim naše odbojkašice su u drugom setu zaigrale bolje i izjednačile rezultat.
Treći set je protekao u izjednačenoj borbi, da bi na samom kraju došlo do dvojbene situacije koja je odlučila pobjedu. Kod rezultata 23:23 na servisu je bila Dorotea Šimić, druga sutkinja dosudila je dobru loptu, ali je njenu odluku poništio glavni sudac koji je dosudio aut, čime su gošće povele 23:24. Realizirale su potom i posljednji napad te došle do bodova u Crikvenici.