Crikvenica, 2.4.2023. Gradska sportska dvorana. Gledatelja. 90. Suci: Renea Andrea Jamec (Varaždin) i Ivan Puma (Rugvica)

MURVICA: Toskić, Kutija 5, Ljubanović, Skorić 5 (2), Mandekić, Valentina Tomić 1, Debelić 4, Lončarić 5, Nikolić, Runtas 2, Car 2, Anđela Tomić. trener: Džekić.
SLOGA: Grgec, Živko, Žerdin 13 (2), Anamarija Barić 2, Šalinović, Tesar 5, Perić, Crnčan, Krstanović, Bešlija, Karaman, Paula Barić 2, Matijaščić, Španić, Kontrec 4 (1). Trenerica: Plazina.

Sedmerci: "Murvica": 2 (2), "Sloga": 7 (3)
Isključenja: "Murvica": 4'; "Sloga": 0

Rukometašice "Murvice" poražene su jučeru u susretu protiv rukometašica "Sloge" iz Svete Nedelje. Nakon poraza u Senju očekivala se pobjeda naših rukometašica, s obzirom na to da su igrale protiv ekipe iz donjeg dijela ljestvice, koju su u prvom dijelu prvenstva u Svetoj Nedelji pobijedile rezultatom 30:21.
Ali, jučer do bodova nisu došle, gošće iz Svete Nedelje su zasluženo došle do pobjede jer su motiviranije i angažiranije ušle u utakmicu. Vodile su cijelo vrijeme od 4. minute, a u 45. minuti je ta prednost bila i 6 golova razlike (14:20). U zadnjih desetak minuta naše su rukometašice napravile pritisak, smanjile su razliku, čak su se minutu i pol prije kraja primakle na -1 (24:25), ali gošće su izdržale posljednju minutu i zasluženo došle do bodova. Da stvar za "Murvicu" bude gora ozlijedila se Noel Nikolić tako da najvjerojatnije neće igrati posljednje tri utakmice.

1. RUDAR 19 19 0 0 627:418 38
2. UDARNIK 18 13 2 3 520:430 28
3. LOKOMOTIVA 2 17 13 1 3 523:417 27
4. IVANIĆ 19 10 1 8 548:527 21
5. SAMOBOR 19 10 0 9 540:522 20
6. LIBURNIJAOOPATIJA 19 9 0 10 506:510 18
7. TREŠNJEVKA 18 9 0 9 422:454 17
8. MURVICA 19 8 0 11 505:530 16