14. kolo: MURVICA - IVANIĆ 29:25 (11:15)

Crikvenica, 27.3.2024. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Hrvoje Cili i Igor Cili (Zagreb).

MURVICA: Kutija 3 (2), Dugonjić, Ljubanović, Stipčić 2, Skorić 12 (4), Mandekić, Tomić 1, Nekić, Dorčić 2, Toskić, Lončarić 3, Samardžić 1, Filipčić, Runtas, Car 5. Trener: Ramiz Džekić.
IVANIĆ: Sopina, Abramovich, Petreković, Berlović, Sikaček 6 (2), Brakus 3, Šafran, Lešković 2, Jakopčević, petković 9 (2), Dasović, Maričević 3, Hren, Rajković 2, Barić. Trener: Oliver Sikaček.

18. kolo: MURVICA - POREČ 40:14 (24:6)

Crikvenica, 23.3.2024. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100 Suci: Komljenović i Radanović (Rijeka)

MURVICA: Kutija 3, Dugonjić 2, Ljubanović 1, Matičić 1, Stipčić 7, Skorić 3 (2), Mandekić, Tomić 4, Dorčić 3, Lončarić 7 (1), Samardžić, Filipčić 2, Runtas 3, Car 3. Trener: Ramiz Džekić.
POREČ: Nikolina Kodan 6 (1), Prskalo 1, Mirko 1, Šolar, Veronika Kodan, Krstinić 2, Vežnaver 1, Mirosavljević 2, Rupenović, Ivančić 1, Ahmetspahić.

Rukometašice "Murvice" odigrale su u srijedu zaostalu utakmicu 14. kola protiv ekipe "Ivanića". Gošće iz Ivanić-Grada koje zauzimaju drugo mjesto na ljestvici u susret su ušle angažiranije i vodile su tijekom čitavog prvog poluvremena. U 20. minuti su imale prednost od 6 golova (6:12), da bi na poluvrijeme otišle s prednošću od 3 gola (12:15). Međutim u nastavak utakmice rukometašice "Murvice" ulaze puno bolje i agresivnije te već do 40. minute uspijevaju napraviti preokret i doći u vodstvo 17:16.
Nakon toga vodila se velika borba, igralo se praktički gol za gol, da bi "Murvica" u zadnjih 5 minuta uspjela napraviti prednost od 5 golova i mirno utakmicu privesti kraju.
Kompaktna igra u obrani i efikasan napad u kojem su prednjačile Ivona Skorić (12 golova) i Nika Car bili su ključ pobjede protiv jedne od najboljih ekipa u ligi.
U redovnom subotnjem kolu naše rukometašice nisu imale nikakavih problema u utakmici protiv ekipe "Poreča", bio je to zapravo "pucački trening" uoči derbija s "Ivanićem".

1. TREŠNJEVKA 18 17 1 0 625:378 35
2. IVANIĆ 18 13 2 3 607:476 28
3. LOKOMOTIVA 2 18 13 1 4 617:462 27
4. UDARNIK 18 13 1 4 550:421 27
5. MURVICA 18 11 1 6 526:485 23
6. LIBURNIJA-OPATIJA 18 11 0 7 544:541 22