9. kolo: CRIKVENICA – KRALJEVICA  93:81

Crikvenica, 2.12.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 40. Suci: Golić, Žagar i Patača (Rijeka).

CRIKVENICA: Modić 23, Divković,  Piškulić, Maruna, Mandžuka 7, Komadina 24, Šamanić 20, Glavan, Car, Maričić, M. Benić 19.

KRALJEVICA: Nuić 3, Crkvenčić 9, Frančišković 2, Karabaić 17, Protega 23, Konjević 2, Krstić 7, Mandić 4, Đurić 14, Paštar, Mitić, Solis.

Dugo su se košarkaši „Crikvenice“ mučili sa srčanim košarkašima „Kraljevice“ koji su gotovo tri četvrtine bili u vodstvu. Nakon sretne trice Marka Benića u zadnjoj sekundi treće četvrtine „Crikvenica“ je povela 70:67, a onda su odmah na početku četvrte četvrtine trice stavili Šamanić i Modić i tu su domaći stekli prednost koju gosti do kraja više nisu mogli sustići. Crikvenički poker asova – Modić, Komadina, Šamanić i Marko Benić odradio je još jednu utakmicu koja se neće dugo pamtiti. U igru nije ulazio Maruna, a priliku da osjete seniorsku ligašku utakmicu dobili su na samom kraju Maričić i Car.