2. kolo: CRIKVENICA - KASTAV 77:65 (16:10, 27:23, 17:10, 17:22)

Crikvenica, 24.10.2021. Gradska sportska dvorana. Suci: Miletić, Lenac i Zrnić.

CRIKVENICA: Blažić, Šamanić 13, Car 20, Lakotić, Tomas 5, Šulentić, Jerčinović 14, Dragonjić 14, Sviben, Perić 6, Zorić 5.

KASTAV: Jakovac, Zatezalo, Gušić 24, Marinčić 3, Kordić 12, Rakuljić 3, Marković, Baić 10, Marelja 11, Randić, Smojver 2.

Bez rezultatske neizvjesnosti protekla je utakmica 2. kola 2. lige košarkaša - zapad između "Crikvenice" i "Kastva". Nakon izjednačene prve četvrtine domaći košarkaši se zahvaljujući dobrom šutu za 3 poena Cara i Šamanića odvajaju na 10 razlike do poluvremena, a ta je prednost na kraju treće četvrtine bila za goste nedostižnih 60:43.
U zadnjoj četvrtini gosti su zahvaljujući ulasku mlađih domaćih igrača smanjili razliku, ali pobjeda "Crikvenice" nije dolazila u pitanje.
Veseli dobra utakmica Svena Cara koji je ujedno bio i najbolji igrač domaćih, uz Dragonjića i Šamanića. Za izdvojiti su i dva efektna zakucavanja mladog Rocca Jerčinovića kao i prve seniorske minute Andra Blaževića i Brune Lakotića. Gosti lošiji od očekivanja, opravdanje je izostanak nekolicine igrača u njihovoj jučerašnjoj postavi, u njihovim se redovima istakao Gušić.