Karlovčani spretniji u završnici utakmice

16. kolo: MORNAR-CRIKVENICA - KARLOVAC 26:28 (15:16)

Crikvenica, 20.3.2021. Gradska sportska dvorana. Suci: Duspara i Rogić (Velika Gorica).

MORNAR-CRIKVENICA: Viskić, Mataija, Oroši, Derossi, Huljina 3, Pikec 5, Smojver 4 (2), Rak, Mijić, Mozetič, Stupar, Turčinov, Domijan 1, Čupić 4, Matejčić 3, Lušić 6 (3).
KARLOVAC: Radočaj, Horvat 1, Domagoj Smojver 5, Begić 2, Frketić, Makarun, Baršić 1, Bačić 2 (1), Hrvojević 1, Mrljak 1, Magdić, Rukavina 6, Domjančić, Dominik Smojver 9 (2), Glumac.

Sedmerci: "Mornar-Crikvenica": 6 (5); "Karlovac": 3 (3).
Isključenja: "Mornar-Crikvenica": 6'; "Karlovac": 12'.

Rukometaši "Mornara-Crikvenica" poraženi su sinoć u utakmici protiv "Karlovca", jednog od pretendenta za osvajanje naslova prvaka. U utakmici koja je cijelo vrijeme bila izjednačena, na kraju su slavili gosti, koji su bili koncentriraniji u samoj završnici. Imali su naši rukometaši vodstvo u 54. minuti (25:24), u 56. minuti rezultat je bio izjednačen (26:26), ali do kraja susreta više nisu postigli gol, što su gosti iskoristili da dođu do pobjede. Bilo je i nesreće (prečka Lušića iz sedmerca, promašaj praznog gola Pikeca), ali porazu su najviše kumovale tehničke greške u napadu, kojih je bilo previše.