Karla Ivčić dvostruka prvakinja Hrvatske

Proteklog vikenda u Požegi je održano Prvenstvo Hrvatske za juniore i mlađe kadete u stolnom tenisu.
Stolnotenisačica Karla Ivčić iz Jadranova opet je briljirala u konkurenciji mlađih kadetkinja. Drugu godinu zaredom je osvojila naslov prvakinje Hrvatske, a zlato je osvojila i u paru sa Sarom Rivetti iz Krapine. Uz to, u mixu je s Ivanom Smiljanićem iz Požege osvajila je  brončanu medalju.
Dvije  zlatne medalje i jedna brončana u mlađe kadetskoj konkurenciji, kao i zlato u ekipnom i bronca u parovima u kadetskoj konkurenciji kruna su izuzetno naporne i uspješne sportske godine. Ovo je jedanaesti turnir HSTS-a u mlađekadetskoj konkurenciji na kojima je Karla pojedinačno nastupala i na svakom je osvojila prvo mjesto.
Do kraja godine ostaje joj još Masters i Top 12 te odlazak na Europsko prvenstvo do 13 godina koje se održava u Bukureštu od 22. do 26. svibnja.