Rijeka, 22.1.2023. SRC "3. maj". Suci: Malinić (Viškovo) i Štakić (Rijeka).

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Mauro Jurković 2, Luka Pleša 6, Domagoj Car 1, Davor Gašparović, Borna Matejčić 5, Damjan Stupar 1, Dominik Huljina 5, Mauro Rak 8.

KOZALA 2 - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA 15:24

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Mauro Jurković 3, Luka Pleša 4, Domagoj Car, Davor Gašparović, Borna Matejčić 1, Damjan Stupar 3, Dominik Huljina 9, Mauro Rak 4.

Proteklog vikenda kadeti (U15) "Mornara-Crikvenica" nastavili su natjecanje u Županijskoj ligi U-15 odigravši dvije utakmice u dvorani 3. maj u Rijeci.
- U derbiju kola, protiv ekipe "Kozala 2", odlučno smo krenuli u utakmicu, a takav pristup donio nam je visoko vodstvo već na poluvremenu (14:7), koje smo do kraja povećali na konačnih 24:15. Naši najbolji strijelci bili su Huljina s 9, te Pleša i Rak s 4 postignuta pogotka.
U drugoj utakmici ekipa "Čavli" držala je priključak do rezultata 4:4, nakon čega ubacujemo u brzinu više, te se do poluvremena odvajamo na 16:8, da bi semafor na kraju pokazao 28:16 u našu korist.
Naši najbolji strijelci u ovoj utakmici bili su Rak s 8, Pleša sa 6, te Matejčić i Huljina s 5 postignutih pogodaka, ali valja naglasiti da nam je pobjede i ovaj put donijela, na trenutke fanatična, igra u obrani. - izvijestio je Ivica Žirovec trener mladih crikveničkih rukometaša.