1 - Damjan Stupar, Dominik Huljina, Davor Gašparović, Mauro Jurković, Luka Pleša, Borna Matejčić, Matej Stojčić, Ivica Žirovec (trener) (gornji red), Filip Raguž, Patrik Turak, Luka Tomić, David Bosanac, Domagoj Car, Leon Malnar, Mauro Rak (nedostaju: Petar Krešimir Klaić i Petar Jurin)

DUBOVAC-GAZA - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA  16:20 (6:11)

Rijeka, 27.11.2022. Sportska dvorana Zamet. Suci: Malinić (Viškovo) i Papić (Senj)

DUBOVAC-GAZA: Bunčić, Katić 1, Godač, Glodić 2, Lacković, Županović, Benić, Udiljak 3, Blažević, Blauhorn 1, Studen 5, Stipić, Petrić 4, Lipošćak, Prša. Trener: Horvat
MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Jurković 4, Raguž, Pleša 1, Car, Gašparović, Turak 1, Matejčić 3, Stupar 3, Huljina 5, Stojčić 1, Bosanac, Rak 2. Trener: Žirovec.

ZAMET - MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA  15:17 (7:7)

ZAMET: Ivan Ivaniš, Tarlać, Salaj 1, Marelić 5, Raucher, Maček 1, Kezić 2, Štakić 2, Ljubas, Peternelj, Vukorepa, Stojčević, Nižić, Noa Ivaniš, Mlinac 2, Babić 2. Trener: Golubović.
MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Jurković, Raguž, Pleša 1, Car 1, Gašparović, Turak, Matejčić 1, Stupar 5, Huljina 6, Stojčić 2, Bosanac, Rak 1. Trener: Žirovec

U proteklom kolu Županijske lige održanom u dvorani na Zametu, kadeti "Mornara Dramalj-Crikvenica", postigli su dvije pobjede. Slavili su u dvije neizvjesne utakmicame protiv ekipe "Dubovac-Gaza" iz Karlovca te domaćina "Zameta". S nove dvije pobjede drže drugo mjesto na ligaškoj ljestvici, a njihov nastup komentirao je trener Ivica Žirovec:
- Protiv "Dubovca" smo do sredine prvog poluvremena igrali gol za gol, da bi zatim napravili seriju 5:0 i na poluvrijeme otišli s prednošću 11:6.Drugo poluvrijeme otvaramo mini-serijom i povećavamo vodstvo na 14:7, ali sredina drugog poluvremena pripada upornoj ekipi iz Karlovca, koja smanjuje našu prednost na samo dva pogotka razlike. U samoj završnici ponovno postižemo tri vezana pogotka, te susret mirno privodimo kraju.
Utakmica protiv "Zameta" protekla je sa čestim izmjenama vodstva i čak devet izjednačenja. Iako smo sedam minuta prije kraja bili u rezultatskom minusu od dva pogotka, odlučno ulazimo u samu završnicu i serijom 4:0 radimo preokret za konačnih 17:15. Ekipa je još jednom pokazala karakter i uz beskompromisnu borbu u fazi obrane osvojila četiri nova boda.

1. KOZALA 5 0 130:73  10
2. MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA  94:67
3. KOZALA 2  107:83
4.  GOSPIĆ  93:71
5. DUBOVAC-GAZA 74:63
6. ČAVLE  60:70
7. ZAMET  73:80
8. KASTAV  22:48