Juniori "Crikvenice" još uvijek bez pobjede

4. kolo: CRIKVENICA – CRES 74:95 (17:25, 25:16, 16:28, 16:26)

Crikvenica, 5.11.2016. Dvorana SŠ dr. Antuna Barca.

CRIKVENICA: Domijan 15, Divković 14, Kraljić, Bošnjak, Kraljić, D. Car 6, Maričić 6, S. Car 4, Vukadin, Pečaver 12, Došen 3, Glavan 11, M. Car.

CRES: Kaštelan 2, Salković 10, Budimir 8, Damijanjević 4, Utmar 14, Sabranović 6, Nađ 20, Filipas 2, Pranjić 29.

Unatoč vodstvu nakon prvog poluvremena juniori „Crikvenice“ zabilježili su uvjerljiv poraz protiv fizički spremnije momčadi „Cresa“. Nakon četiri odigrana kola juniori još nisu zabilježili pobjedu.

KADETSKA KOŠARKAŠKA LIGA PGŽ

4. kolo: CRIKVENICA – KRK 68:64 (20:14, 19:16, 7:13, 22:21)

CRIKVENICA: J. Banušić, Vukadin 10, Bošnjak 5, Španović, D. Car 16, Maričić 12, S. Car 14, A. Banušić, M. Car, Bolješić, Šamanić.

KRK: Jakupi 2, Kirinčić 25, Stašić, Malović 10, Jozić 21, Oliva 2, Geljić 4, Stanić, Čondrić, Marijan.

MLAĐEKADETSKA REGIONALNA KOŠARKAŠKA LIGA

2. kolo: CRIKVENICA – FSV 63:74 (8:25, 13:14, 20:21, 22:14)

Crikvenica, 6.11.2016. Dvorana SŠ dr. Antuna Barca. Suci: Nakićen i Zeneral.

CRIKVENICA: Latin 8, Šulentić 8, Koščić, Vilušić 17, Badurina, Blažević 2, Đipalo 14, Svetić 9, Butorac 3, Tomas 2.

FSV: Plješa 35, Marku 6, Ćosić 12, Oprešnik 5, Božanović 6, Starčević, Ivančević 4, Pavković, Matić, Rajković 6, Brlas.

Utakmicu je za naš portal komentirao Krešimir Kozlevčar, trener mlađih kadeta KK "Crikvenica":
- Prije same analize treba čestitati ekipi FSV-a iz Rijeke na pobjedi. Njihov kontinuirani rad te veliki broj djece rezultira svake godine sve boljom selekcijom koja odličnim radom daje rezultate. Bravo kolegama trenerima i sva sreća u daljnjem radu koji pravi odlične košarkaše i sportaše.
Utakmicu možemo podijeliti u dva razdoblja. Prvo razdoblje je prva četvrtina, a drugo razdoblje su druga, treća i četvrta četvrtina. U prvoj četvrtini počinjemo agresivno te u prve dvije minute možemo vidjeti koš za košem i najavu uzbudljivog nadmetanja ove dvije ekipe. No, vrlo brzo broj „igrača“ na terenu promijenio se, na našu štetu sa 7 na 5, pošto su se suci očito stavili u funkciju gostiju. Uslijedilo je to nakon mog prigovora kada je na našem igraču Vilušiću napravljen grubi prekršaj koji nam je spriječio kontru (čisto potezanje iza leđa za ruku kojom je vodio loptu). Tada nažalost kreće košarka u kojoj više igrači nisu bili u prvom planu. Dovoljno je reći da naš igrač Tomas (jedan od najboljih igrača 2004. u državi) izlazi van s 5 faulova nakon samo 8 i pol minuta igre! Omjer faulova u prvoj četvrtini je 11 naprema 3 na našu štetu, s time da smo nakon samo tri minute ušli u bonus. Ekipa FSV-a to koristi te preko odličnog Plješe brzim dodavanjima i kontranapadima radi veliku razliku, tako da prvu četvrtinu gubimo 8:25.
Drugo razdoblje pokazalo je prije svega karakter naše ekipe koja je nakon prve četvrtine reagirala jedino kako je i mogla. Karakterno i bez straha. Preko napadački raspoloženog Vilušića dolazimo do praznih situacija i šuta te zicera koji ne uspjevamo zabiti, ali igra se košarka. Šteta da smo sedam minuta prije kraja stigli na minus 7 ali objektivni razlozi i bolji protivnik nisu dopuštali preokret – rekao je trener Kozlevčar.