Na 2. sjednici Gradskog vijeća Grada Crikvenice izabrani su (jednoglasno) članovi radnih tijela (odbora i komisija) u sljedećim sastavima:
1. ODBOR ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I PROSTORNO PLANIRANJE
- Vedran Šprajcar – predsjednika
- Dario Car - potpredsjednik
- Antonio Blašković – član
- Zoran Brnić – član
- Darko Manestar - član
- Branko Kleković – član
- Mario Kružić – član
- Milvana Arko Pjevac – članica
- Igor Posarić – član
2. ODBOR ZA KULTURU
- Igor Ivančić – predsjednik
- Rubi Montanari Knez - potpredsjednica
- Ljubica Miletić Domijan – članica
- Juraj Rošić – član
- Marijana Bezić – članica
3. ODBOR ZA SPORT I TEHNIČKU KULTURU
- Ratko Đeneš – predsjednik
- Vladimir Volarić – potpredsjednik
- Dijana Lukšić – članica
- Ivica Šubat – član
- Ivan Smojver – član
4. ODBOR ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ ŠKOLSTVO I MLADEŽ
- Marijana Butorac - predsjednica
- Vanja Hrastovčak – potpredsjednica
- Štefani Maravić – članica
- Maja Šimić Todorović – članica
- Silvija Orač Matić – članica
5. ODBOR ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB
- Dean Marković – predsjednik
- Ivica Grbčić – potpredsjednik
- Damir Avdagić – član
- Ani Car – članica
- Vlasta Matejčić – članica
6. ODBOR ZA STATUT POSLOVNIK I PROPISE
- Branko Kleković – predsjednik
- Iva Karlić - potpredsjednica
- Ivan Pavlić – član
- Adrijan Šoštarić – član
- Lovro Perica – člana
7. ODBOR ZA SURADNJU S GRADOVIMA, OPĆINAMA I MEĐUNARODNU SURADNJU
- Davorin Borščak – predsjednik
- Vedran Antić – potpredsjednik
- Dina Domijan – članica
8. KOMISIJA ZA DODJELU PRIZNANJA
- Gracian Čop – predsjednik
- Igor Ivančić – potpredsjednik
- Pejo Blatančić – član
- Predrag Antić – član
- Gordan Raguž – član
9. KOMISIJA ZA IMENOVANJE ULICA I TRGOVA
- Robert Košuljandić predsjednik
- Ivica Manestar – potpredsjednik
- Siniša Čakarević – član
- Raul Gašparović – član
- Senko Antić – član
10. KOMISIJA ZA PREDSTAVKLE I PRITUŽBE
- Damir Petrović – predsjednik
- Goran Peričić – potpredsjednik
- Duško Antić – član
- Goran Gašparović – član
- Viktor Jurić – član
crikva.hr