Ivan Ivančić kadetski prvak Hrvatske u standardnom šahu, Vid Krešić viceprvak

U petak 28.06.2024. završeno je u Hotelu Medena u Segetu Donjem - kadetsko prvenstvo Hrvatske u standardnom šahu, uz sudjelovanje 358  igrača i igračica u kategorijama do 7,9,11,13 i 15 godina.
Ivan Ivančić ponovno je  kadetski prvak Hrvatske u standardnom šahu nakon prošlogodišnje titule do 11 godina, ovaj put postao je prvakom u kategoriji do 13 godina, a ujedno je nagrađen kao najbolji i u kategoriji do 12 godina.
Vid Krešić bio je izvrstan u kategoriji do 15 godina i osvojio je drugo mjesto i titulu vicepravaka Hrvatske.
Iz Šahovskog kluba "Crikvenica" još su nastupili:
- Juraj Peričić u kategoriji do 15 godina - osvojio je 3 boda,
- Leona Vuković u kategoriji kadetkinja do 15 godina osvojila je 4,5 boda,
- Orijana Peričić u kategoriji kadetkinja do 13 godina prvi put je nastupila na državnom prvenstvu
- Alan Katušić u kategoriji kadeta do 9 godina isto u svojem prvom nastupu na prvenstvu bio je izvrstan te  blizu vrha sa 5,5 bodova.