4 - Golmani Mateo Lovrenović, Matija Loparac i Niko Raguž

20. kolo: MORNAR-CRIKVENICA - RIBOLA KAŠTELA  22:29 (10:15)

MORNAR-CRIKVENICA: Loparac, Matejčić 2, Dujmović, Božić 1, Stupar 1, Dragičević 4, Niko Manestar 2, Matija Car 9 (3), Lovrenović, Azirović 2, Marošević, Karlo Domijan, Ivan Domijan 1, Raguž, Mataija, Leo Manestar.
RIBOLA-KAŠTELA: Pepur, Petrović, Milas 1, Banović, Milković 1, Klasanović 4, Krokar 2, Šolić 8, Olić, Vujičević 5 (2), Kovačević 8 (2), Malnar, Mirat, Čajić, Bešker.

Sedmerci: "Mornar-Crikvenica": 3 (3); "Ribola-Kaštela": 4 (4)
Isključenja: "Mornar-Crikvenica": 4'; "Ribola-Kaštela": 8'.

Rukometaši "Mornara-Crikvenica" i "Ribole Kaštela" odigrali su danas (zbog zauzetosti Gradske sportske dvorane) utakmicu 20. kola 1. hrvatske rukometne lige - jug. U utakmici koja nije imala većih  tenzija, s obzirom da su Kaštelani najbolja momčad lige, konačni rezultat nije bio upitan. Gosti su se krajem prvog poluvremena odvojili na razliku (10:15) koju su rutinski održavali do kraja utakmice.
Podmlađeni sastav "Mornara-Crikvenica" pružio je sasvim solidnu partiju protiv lidera s time da su minutažu u igri imali mladi Božić, Niko Manestar i Azirović, koji su priliku iskoristila i da se upišu listu strijelaca.
Najefikasniji u redovima naši rukometaša bili su Matija Car i Karlo Dragičević, kod Kaštelana Šolić i Kovačević.

1.  RIBOLA KAŠTELA 20 19  597:432  38
2.  METKOVIĆ-MEHANIKA 19  16  595:454  32
3. RUDAR ADRIA OIL 19  11  567:569  24
 4. BM 07 19  11  531:506  23
 5. HRVATSKIDDRAGOVOLJAC 19  10 504:478  21
 6. BUZET 19  536:542  19
 7. ZADAR 1954 19  10  571:549  18
 8. ROVINJ 19  10  534:526  16