Dina Jurić i Sara Peričić odlične na Svjetskom prvenstvu mažoretkinja

1 - Sara Peričić i Ada Jurić

Prošlog vikenda održano je Svjetsko prvenstvo u mažoret plesu u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici prema pravilima svjetske asocijacije WAMT. Organizator ovog natjecanja bio je Plesni klub "Fiume" iz Rijeke čije su članice i naše Crikveničanke Dina Jurić i Sara Peričić.
Na natjecanju je sudjelovalo oko 2500 najboljih svjetskih mažoretkinja. Natjecanje je prošlo u najboljem redu i svi su se izvrsno osjećali i zabavili u našem gradu. Dina Jurić i Sara Peričić, prošlogodišnje svjetske prvakinje, ovog puta su se borile na domaćem terenu te u jakoj konkurenciji osvojile nove naslove svjetskih prvakinja. Dina je osvojila 12 zlatnih i 2 srebrne medalje i ponosno nosi titulu World Champion. Sara Peričić također nosi titulu World Champion sa 7 zlatnih i 2 srebrne medalje. Cure su prezadovoljne ovim velikim uspjehom postignutim u izuzetno jakoj konkurenciji te zahvaljuju svojim trenericama, klubu, podršci i predsjednici Marini Rađa.