Danas u 19:00 u Jadranovu počinje malonogometni turnir "Jakovlja 2022." koji se igra u sklopu proslave blagdana sv. Jakova nebeskog zaštinika Jadranova. Organizator turnira je Malonogometni klub "Jadranovo", a pokrovitelji su Grad Crikvenica, Turistička zajednica Grada Crikvenice i Eko-Murvica.
Riječ je o drugom malonogometnom turniru uz Jakovlju, prvi je igran prošle godine, ali zbog korone u manjem opsegu nego ove godine.
Naime, na turniru će igrati čak 22 ekipe, tako da će se utakmice igrati svake večeri, najprije po skupinama iz kojih će najbolji ići dalje u knock-out fazu natjecanja, a veliko finale na rasporedu je u subotu.
Ekipe koje dođu do same završnice će uz pehare dobiti i novčane nagrade, pa će pobjednik turnira dobiti 7.000 kuna, drugoplasirana ekipa 3.000 kuna, trećeplasirana 2.000 kuna i četvrtoplasirana 800 kuna.
Vrijedni organizatori uz MNK "Jadranovo" pripremili su i druge sadržaje, predviđena je odgovarajuća ugostiteljska ponuda pizzerije "Na Piketu", a posebno veselo bit će u petak i subotu kad će zasvirati "Žažara band".
U petak će snage odmjeriti veterani MNK "Jadranovo" i NK "Kraljevica", a vrlo zanimljivo će biti i natjecanje u gađanju prečke.
Održavanje turnira pomogli su i brojni sponzori i to: Mjesni odbor Jadranovo, Mašić transporti, Bazeni Lavorić, Grote bar, Tunafishing Mauro, Pekara Jadranovo, Konoba Feral, GPP Mikić, Uslužni obrt Mulina, Rijeka trans, Autoprijevoznik Ljubas, Izgradnja Crikvenica, Trumm Malinska, Pizzeria Na Piketu, Riječki uslužni servis, Victus nekretnine, Jadro servisi , Bravarija Damir, Niko - obrt za graditeljstvo, Adria sport i Mesnica Svetić.
Raspored utakmica:
Utorak 19.7. - grupe F & D
·
19:00 IM TECH – OŠK OMIŠALJ
19:40 PERO STRUJA – MNK MALINSKA
20:20 MESNICA BRKIĆ – OŠK OMIŠALJ
21:00 MNE DYNAMIC – MNK TRIBALJ
21:40 IM TECH – MESNICA BRKIĆ
22:20 MNK MALINSKA – MNK TRIBALJ
23:00 MNE DYNAMIC – PERO STRUJA
Srijeda 20.7. - grupe D & G & C
19:00 FRANKO I PRIJATELJI – DELEUT APP
19:40 MNK MALINSKA – MNE DYNAMIC
20:20 MR PLIN – FRANKO I PRIJATELJI
21:00 MNK TRIBALJ – PERO STRUJA
21:40 MR PLIN – DELEUT APP
22:20 PIZZERIA. NA PIKETU – ŠKURINJE
23:00 PIZZERIA NA PIKETU – MNK JANJE VIDIKOVAC
23:40 ŠKURINJE – MNK JANJE VIDIKOVAC
Četvrtak 21.7. - grupe A & E
19:40 MNK JADRANOVO – ŠMRIKA R.T.
20:20 MAŠIĆ TRANS. – BUNJEVAC G.
21:00 ZOLA BOYS – ŠMRIKA R.T.
21:40 MALE BAŠUNJE – BUNJEVAC G.
22:20 MNK JADRANOVO – ZOLA BOYS
23:00 MAŠIĆ TRANS. – MALE BAŠUNJE
Petak 22.7. - grupa B i četvrtfinale
19:00 NE ZAMIRITE ČA – VR. MOKRI
19:40 FAZA VIDMAR – VR. MOKRI ·
20:20 NE ZAMIRITE ČA - FAZA VIDMAR
21:00 VETERANI NK JADRANOVO - NK KRALJEVICA
21:40: četvrtfinale F1 – G2
22:20: četvrtfinala E1 – G1
23:00: četvrtfinale C1 – D1 ·
23:40: četvrtfinale A1 – B1
Subota 23.7. - završnica
20:00: polufinale: POBJEDNIK A1 B1 – POBJEDNIK F1 G2 ·
20:40: polufinale: POBJEDNIK E1 G1 – POBJEDNIK C1 D1
21:20: natjecanje u gađanju prečke
22:00: utakmica za 3. mjesto
22:40: finale - utakmica za 1. mjesto
crikva.hr