1 - Ivano Sundać
2 - Tara Škiljan
3 - Matej Barnjak
4 - Katia Butorac

U organizaciji Šahovskog saveza PGŽ jučer su u riječkom Šahovskom domu održana dva županijska prvenstva, za šahiste do 7 i do 9 godina.
Nastupilo je 18 dječaka i 7 djevojčica iz 10 klubova Primorsko-goranske županije.
Za Šahovski klub „Crikvenica“  su u konkurenciji djevojčica do 9 godina nastupile Tara Škiljan, Nicole Brnić i Katja Milić. Zablistala je Tara Škiljan koja je pobijedila sve svoje protivnice, čime je osvojila naslov županijske prvakinje.
U konkurenciji dječaka također su nastupila tri kadeta ŠK „Crikvenica“ -  David Valković, Juraj Peričić i Filip Malnar. Najbolji rezultat postigao je sedmogodišnji David Valković osvojivši četvrto mjesto.
U konkurenciji dječaka  do 7 godina nastupio je Matej Barnjak koji je osvojio srebro s istim brojem bodova kao i prvoplasirani Andrej Regent iz ŠK „Kraljevica“, ali je zbog dodatnih kriterija plasiran na 2. mjesto.

Plazma sportske igre mladih

Istovremeno su odigrana i županijska natjecanja za Plazma sportske igre mladih, a nastupila su 23 igrača.
Ivano Sundać u konkurenciji dječaka do 11 godina, kadet ŠK "Crikvenica" i učenik OŠ Zvonka Cara  osvojio je 1 . mjesto i zlatnu medalju. Time je osigurao pravo nastupa na državnoj završnici ovog natjecanja u kolovozu u Splitu.
U istoj konkurenciji Ivano Tomljanović osvojio je 3. mjesto, a nastupili su još i Andrej Bogdanović te Tara Valković.
U konkurenciji šahista do 15 godina igrali su Franko Škiljan i Katia Butorac, koja je  u konkurenciji djevojčica osvojila 2. mjesto.