2 - Luis Petrović
3 - Tomislav Brkljača i Davor Vukelić

4. NOGOMETNA LIGA – NOGOMETNO SREDIŠTE RIJEKA

5. kolo: PAZINKA – CRIKVENICA  6:2 (3:0)

Pazin, 22.9.2018. Gradski stadion. Gledatelja:300. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćni suci: Biljuh i Pavlović.
Strijelci: 1:0 Igor Lepinjica (22′), 2:0 Marko Lepinjica (24′), 3:0 Igor Lepinjica  (43′), 3:1 Luis Petrović (47′), 4:1 Rabar (59′ - 11m), 4:2 Merle (82′), 5:2 Igor Lepinjica ( 84′),  6:2 Krnjus (90′).
Žuti karton: Stipanov („Crikvenica“)

PAZINKA: Beblek, Pinčan, Zgrablić, Ivetić (od 56' Maksenčuk), Matika, Pavlović (od 85' Kurelović), Ivetac (od 80' Krnjus), Igor Lepinjica, Erik (od 69' Delšeno), Marko Lepinjica (od 76' Maružin), Rabar.
CRIKVENICA: Stipanov, Brkljača, Jakov Nemetz, Pašuld, Vukelić, Prpić, Merle, Kuši (od 88' Škoro), Edi Petrović (od 78' Mazzarolli), Butorac, Luis Petrović (od 71' Mijolović).

Težak poraz doživjeli su nogometaši "Crikvenice" na gostovanju protiv "Pazinke" u Pazinu. Puno bolje su mogli proći da su u prvom poluvremenu  iskoristili nekoliko izglednih prilika za gol. Međutim, kad je procurilo u obrani, braća Lepinjica su iskoristila svoje šanse i odveli domaće na nedostižnu prednost već do kraja prvog poluvremena.
Prvim seniorskim golom smanjio je odmah na početku drugog dijela Luis Petrović, ali Pazinjani 10 minuta kasnije iz penala opet bježe na 3 gola razlike. U samom finišu utakmice smanjio je Merle, no onda je opet došlo do pada koncentracije u obrani "Crikvenice", što su domaći kaznili i ispratili goste s 6 golova u mreži.