Crikvenica, 30.10.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Matko Butorović i Toni Butorović (Zagreb).

SELCE: Roko Antić 3, Tot 9, L. Pobor 1, R. Pobor 2, Vodopić 5, Kabalin, Pliško 1, Kolundžić 1, Poštić, Čajić, Lončarić, S. Antić, Krpan, Jeličić, Krišković 1, Stošić 1.
DUBOVAC: Belavić 1, Pauli 1, V. Macokatto 2, Cindrić 1, Marić 1, Kordić 2, Tuškan, Oroši 1, Čavlović 3, I. Macokatto 4, Benčan, Gvozdanović 11, Horvat, Mandić 3, Grabar.

Sedmerci: „Selce“: 3 (1), „Dubovac“: 4 (3).
Isključenja: „Selce“ 14', „Dubovac“ 8'.

Pokazuju se točnom najave da će rukometaši „Selca“ dizati razinu kvalitetu kako odmiče prvenstvo.
U jučerašnjoj utakmici pružili su solidan otpor favoriziranim gostima koji su do osjetnije prednosti došli tek krajem prvog poluvremena. Gosti su održavali prednost i tijekom nastavka, u 47. minuti je bilo najvećih 18:24, no tada su zaprijetili Selčani s 3 uzastopna gola Tota. Izgledalo je da nas očekuje uzbudljiva završnica, ali domaći rade nekoliko grešaka što su Karlovačani iskoristili i mirno utakmicu priveli kraju. Izvjesno je kako se Selčani sada moraju fokusirati na protivnike s kojima će voditi borbu za opstanak, a jedna od takvih ekipa je „Veruda“ protiv koje „Selce“ igra u sljedećem kolu.