Crikvenica, 15.4.2018. Gradska sportska dvorana. Gledatelja. 60. Suci: Šunjić i Tomić (Rijeka).

SELCE: Tot 6, Brnić 3, Pobor, Cerić 4, Kabalin 6 (1), Lončar 6,Poštić, Čajić, Kovačević 1, Katulić 8 (2).
OGULIN: Kučinić, Mamula, Puškarić 6, Kaldi 6, Drašković 3, Brozović 4 (2), Francetić 1, Marko Poljak, Lovrić 4, Andrija Poljak 10.

Sedmerci: „Selce“: 5 (3); „Ogulin“: 2 (2).
Isključenja: „Selce“: 10'; „Ogulin“: 6'.

U vrlo izjednačenoj i borbenoj utakmici rukometaši „Selca“ i „Ogulina“ odigrali su neriješeno i podijelili bodove. Selčani su bolje otvorili utakmicu, poveli su 4:0, da bi gosti sredinom poluvremena preuzeli inicijativu i oni došli do +4 gola (11:15, 12:16). Do kraja poluvremena domaći rukometaši ih uspijevaju sustići i na odmor se odlazi s minimalnim prednošću Ogulinaca.
U nastavku se igra vrlo izjednačeno, ni jedna momčad se rezultatski ne odvaja, što dovodi do neizvjesne završnice.
Minutu prije kraja Kaldi dovodi goste u prednost od jednog gola, međutim u zadnjoj minuti Gordan Tot postiže gol za konačnih 34:34.