21. kolo: DALMATINKA – MURVICA  28:23 (16:12)

DALMATINKA: Sršen, Galov, Cvijanović, Jarak 4, Zelić 5, Barbir 5, Magdalena Žderić 4, Oršulić 3 (3), Iva Žderić 3, Čupić, Nikolac, Klarić, Šimić, Jelčić.
MURVICA: Romina Antić, Ljubanović, Butković 5 (1), Grozdek, Marijeta Lekaj 7 (3), Paurević 3, Mandekić, Filipović 4, Debelić 3, Lončarić, Matea Pešut, Talan, Nika Car, Matijašić 1.
Sedmerci: „Dalmatinka“: 3 (3), „Murvica“: 5 (4).
Isključenja: „Dalmatinka“: 12', „Murvica“: 4'.

Rukometašice „Murvice“ nisu uspjele postići pozitivan rezultat na gostovanju u Pločama protiv ekipe „Dalmatinke“.
Na gostovanje su otišle bez Ivone Skorić, Antonele Kalčić i dulje vrijeme ozlijeđene Dilje Lekaj, tako da nisu bile u stanju parirati domaćim igračicama. Od samog početka utakimice „Dalmatinka“ je bila u vodstvu koje je u 22. minuti bilo velikih 14:5.
Početkom drugog poluvremena rukometašice „Murvice“ su uspjele doći na samo -2 (16:14), ali ubrrzo su domaće rukometašice opet napravile osjetnu razliku koju su sačuvale do kraja.
Naše rukometašice za odigrati imaju još samo jednu utakmicu, protiv „Umaga“ u Crikvenici u sljedećem kolu. Dva boda iz zadnjeg kola su osigurana odustajanjem „Zameta“, pa „Murvica“ praktički ima 12 bodova, kao  „Osijek“ i „Trešnjevka“. Situacija se zakomplicirala, naročito nakon pobjede „Osijeka“ protiv „Zrinskog“ u ovom kolu. Puno je opcija u igri, pa je pobjeda „Murvice“ protiv Umažanki od krucijalne važnosti za opstanak u ligi.