Rukometašice "Murvice" pobjedonosno s Bodulije

Foto 2: Ana Papić, Sara Mandekić i Ena Ljubanović

8. kolo: OMIŠALJ -  MURVICA  20:32 (10:18)

Malinska 19.11.2016. Sportska dvorana. Gledatelja: 100. Sutkinje: Višnjić i Wolfland (Rijeka).

OMIŠALJ: Tomee, Cakaj 5, Maraš 1, Mahulja 3 (2), Sivić 7 (2), Potočnik, Lukić, M. Dorčić 1, Šunjić, Dukić 3, V. Dorčić, Gržetić, Aničić.

MURVICA: Antić, Ljubanović 1, Papić, Skorić 6 (2), Juričić 3, Smoljan 1,  Filipović 5, Debelić 7, Lekaj 1, Mandekić, Malešević, Marta Pešut, Grozdek, Matea Pešut, Tus 2, Butković 5.

Sedmerci: „Omišalj“: 4 (4); „Murvica“ 2(2)
Isključenja: „Omišalj“: 4', „Murvica“: 4'.

Samo prvih desetak minuta rukometašice „Omišlja“ su uspjele parirati osjetno boljoj ekipi „Murvice“ (4:5). Razlika se potom iz minute u minutu dizala u korist Crikveničanki koje su praktički već koncem prvog poluvremena riješile pitanje pobjednica (9:18). U drugom poluvremenu trener Prskalo je izrotirao čitav sastav a da se to nije osjetilo na rezultatu, dapače prednost je u jednom trenutku bila i + 14 za „Murvicu“ (14:28).
Više nema nikakve dileme, ova ekipa „Murvice“ ima kvalitetu za velike dosege, pa se s nestrpljenjem očekuje susret posljednjeg kola protiv „Ivanića“, ekipe koja jedina uz „Murvicu“ dosad nije poražena u prvenstvu.
Prije te utakmice rukometašice „Murvice“ sljedeće subote u Crikvenici dočekuju ekipu „Samobora“, a potom gostuju u Zaprešiću. Utakmica protiv „Ivanića“ u Crikvenici igra se 10. prosinca.