8. kolo: BUZET – MORNAR CRIKVENICA 29:23 (15:11)

Buzet, 17.11.2018. Sportska dvorana. Gledatelja:200 Suci: Kuhar (Samobor) i Prelčec (Zagreb).

BUZET: Šverko, Klasanović 2, Jakac, Božić 4, Valković 8 (2), Vučko 5, Šegota 1, Černeka 4, Jović, Bašić, Krbavčić, Lušić 1, Čirjak 4.
MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Matejčić 3 (2), Oroši 2, Zarev 5 (2), Stanić 4, Teo  Daskijević 1, Čupić 4, Huljina 1, Car 3, Brozičević, Fran Daskijević, Stupar, Turčinov, Prpić.

Isključenja: “Buzet”: 4’; “Mornar-Crikvenica”: 4’
Sedmerci: "Buzet": 3 (2);  "Mornar-Crikvenica": 6 (4).

Sve do 25. minute rukometaši „Mornara-Crikvenica“ imali su egal rezultat protiv momčadi „Buzeta“ u Buzetu. Onda su u samoj završnici prvog poluvremena domaći napravili seriju od tri gola i na odmor se otišlo s 15:11 za „Buzet“. Loše su naši rukometaši otvorili drugo poluvrijeme, pa su Buzećani otišli na 6 golova prednosti, što im je bilo dovoljno za konačnu pobjedu.
I na ovoj utakmici naši su rukometaši imali nesreću da im se ozlijedi jedan od stožernih igrača. Već u 4. minuti Teo Daskijević se nakon postignutog gola sudario s golmanom „Buzeta“ nakon čega više nije mogao nastaviti igru, a izgleda da će morati pauzirati i sljedeće utakmice. U prošloj utakmici Toniju Melonu je slomljen nos, tako da je treneru Matoševiću značajno sužen izbor igrača, što je utjecalo i na konačni ishod utakmice u Buzetu.
U sljedećem kolu naši rukometaši u Gradskoj sportskoj dvorani dočekuju momčad „Hrvatskog dragovoljca“.