Osijek, 7.11.2018. Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 150. Suci: Josip Gagula i Mirko Zorko (oba Zagreb).

OSIJEK: Putnik 1, Daidžić, Hren, Ljubas, Bošković, Zirn 6 (2), Batrnek, Dragojević, Prskalo 3 (2), Jeršek 6, Zagorščak 1, Barišić, Špoljarić 1, Damjanović, Brkić, Frančić.
MURVICA: Antić, Ljubanović, Skorić 3, Jerčinović 3, Kalčić 7, Filipović 4, Marijeta Lekaj 2, Paurević 2, Mandekić, Dilja Lekaj, Debelić 4, Talan, Nika Car, Matijašić.

Sedmerci: „Osijek“: 7 (4), „Murvica“: 1(0).
Isključenja: „Osijek“: 4, „Murvica“: 8'.

Rukometašice „Murvice“ pobijedile su u Osijeku ekipu „Osijeka“ i tako su došle do povijesne prve prvenstvene pobjede na gostujućem terenu u prvoligaškoj konkurenciji.
Otvaranje prvog poluvremena pripalo je domaćim rukometašicama koje su bile u vodstvu (najviše 7:3) do same završnice prvog dijela, kad se ekipa „Murvice“ adaptirala i počela igrati svoju prepoznatljivu igru temeljenu na čvrstoj obrani. Uslijedio je preokret i gošće su na odmor otišle s dva gola prednosti (8:10).
U drugom poluvremenu „Murvica“ je nastavila u istom ritmu koji domaće rukometašice nisu mogle pratiti, pa je sredinom poluvremena „Murvica“ otišla na +5 golova (11:16) i tu je prednost sačuvala do kraja.
Najefikasnija u redovima „Murvice“ sa 7 golova bila je Antonela Kalčić, Sara Mandekić je imala 13 obrana, a sve igračice iz udarne sedmorke dale su velik doprinos ovoj važnoj pobjedi.