Pobjede mladih crikveničkih košarkaša i košarkašica

6. kolo: OPATIJA - ARX 25:54 (4:18, 5:13, 4:11, 12:12)

Opatija, 27. 1. 2018. Dvorana. OŠ „Rikard Katalinić Jeretov“. Suci: Prelec i Klasan.
OPATIJA: L. Kurjak 4, I. Kurjak 3, Ramić 2, Ristić 8, Mihaljević, Luksetić, Knežević 8, Piličić, Rađa, Aničić.
ARX: Gržac 6, Juričić 2, Osman, Antak 1, Srdoč 16, Vukić 6, Pažanin 2, Benić 5, Gulin 7, Lončarić 2, Rogić 7.

U zaostalom kolu lige mlađih kadetkinja PGŽ košarkašice „Arxa“ pobijedile su „Opatiju“.
Od početka utakmice držale su odličan ritam u napadu gdje dobrim trčanjem i racionalnim napadima dolaze do sigurnih koševa. Od igračica „Arxa“ treba izdvojiti napadački raspoloženu Srdoč (16p) i polivalentnu Gulin (7 poena, 5 skokova i 4 asistencije).
U sljedećem kolu košarkašice „Arxa“ igraju protiv ekipe „Viškova“, u nedjelju u 11:00 sati.

ŽUPANIJSKA LIGA MLAĐIH KADETA

CRIKVENICA - FSV 2 72:63 (13:22, 19:20, 19:14, 21:7)

Crikvenica, 27.1.2018. Dvorana SŠ „Dr. A. Barac“. Suci: Afrić i Rumora

CRIKVENICA: Šulentić 14, Vilušić 6, Blažičević 2, Blažević, Đipalo 16, Svetić 13, Tikveša, Butorac 11, Maravić 10, Badurina.
FSV: Zatezalo 1, Projić, Šorić 4, Vuksan 3, Malić, Starčević 11, Ivančević 14, Oprešnik 13, Maričić, Matić 7, Čosić 12

U nastavku drugog dijela Županijske lige mlađih kadeta košarkaši „Crikvenice“ pobijedili su neugodnu, drugu momčad FSV-a iz Rijeke. Druga momčad FSV-a igra izvan konkurencije u Županijskoj ligi, međutim ovaj put su u sastavu imali i igrače iz svoje "prve" momčadi, koja igra Regionalnu ligu Istre i Kvarnera.
U sastavu Riječana odlični su bili Čosić (12p), Ivančević (14p) i Oprešnik (13p) koji su pravili velike probleme našim košarkašima. Ipak, s čak 5 dvoznamenkastih igrača u utakmici uspijeva doći do pobjede „jurišem“ u zadnjoj četvrtini utakmice. Treba naglasiti da je pobjeda korisna i kao dizanje samopouzdanja igračima koji su dobili veću minutažu, pošto u sastavu nisu bili ozlijeđeni Latin i Tomas, dva igrača iz petorke.