17. kolo: KARLOVAC - MORNAR-CRIKVENICA 25:29 (10:16)

Karlovac, 23.3.2019. ŠSD. Gledatelja: 200. Suci: Mikelić i Parađina (Solin).

KARLOVAC: Radočaj, Horvat 2, Čakarić, Capan 1, Janjanin, Šepac, Šnajder 8 (3), Jurčević, Ćelić, Bačić 1, Mrljak, Crnković 3, Sudarić 4, Rukavina 4, Šolić 2, Glumac. Trenerica: Tatjana Rašić.
MORNAR CRIKVENICA: Zena, Matejčić 3 (1), Oroši, Zarev 2, Stanić 4, Mijić 2, Stupar 3 (2), Huljina 3, Dokoza, Car 8, Čupić 4, Daskijević, Domijan. Trener: Valter Matošević.

Sedmerci: „Karlovac“: 4 (4); „Mornar-Crikvenica“: 5 (3).
Isključenja: „Karlovac“: 8'; „Mornar-Crikvenica“: 8'.
Crveni karton: Šnajder („Karlovac“).

Do nove velike pobjede došli su rukometaši „Mornara-Crikvenica“. U Karlovcu su u utakmici 17. kola 1.HRL-jug bili bolji od domaćina, čime su se bodovno izjednačili s njima i trenutno zauzimaju visoko 4. mjesto na ljestvici.
Do kraja prvenstva je još 5 kola, od toga naši rukometaši 3 utakmice igraju na domaćem terenu i sve su šanse da na kraju zauzmu drugu poziciju na ligaškoj ljestvici!
U jučerašnjoj utakmici protiv „Karlovca“ naši rukometaši su od samog početka nametnuli svoj ritam igre i polovicom prvog poluvremena već su imali vodstvo +6 razlike (3:9). Tu su prednost držali sve do desetak minuta prije kraja kad su Karlovčani ozbiljno zaprijetili i smanjili na 23:24. No tada je opet uslijedila serija golova gostiju i mirna završnica u kojoj pobjeda „Mornara-Crikvenica“ nije došla u pitanje. Opet je pobijedila snaga kolektiva crikveničkog sastava, uz napomenu da je najefikasniji s 8 golova bio mladi Matija Car.
Sljedeće subote u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici na rasporedu je ogled „Mornara-Crikvenica“ i „Kozale“.