15. kolo: MURVICA 2 – ARENA  27:26 (15:9)

Crikvenica, 17.3.2019. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Gregov i Kruneš (Labin).

MURVICA 2: Romina Antić, Rajković 1 (1), Krešić, Dilja Lekaj 5 (1), Valentina Tomić, Marta Pešut, Lorbek, Matea Pešut 2, Lončarić 4, Anđela Tomić, Talan 9, Karla Antić, Patricija Car, Nika Car 2, Matijašić 4 (1), Deželin.
ARENA: Blašković, Nose 8, Smolica 3, Škare, Jurkota 1, Dunđerović, Maja Martinčević 8, Maras 5 (3), Nimac, Ognjenović, Štrucelj 1, Jovanović, Elena Martinčević, Trento, Gagulić, Kuna.

Sedmerci: „Murvica 2“: 4 (3); „Arena“: 5 (3).
Isključenja: „Murvica 2“: 6'; „Arena“: 4'.

Još jednu odličnu utakmicu odigrala je druga ekipa „Murvice“ koja se natječe u 3. Hrvatskoj ligi rukometašica – zapad. U nedjelju su ugostile ekipu „Arene“ iz Pule koja je zauzimala prvo mjesto na ligaškoj ljestvici, no naše su ih rukometašice pobjedom skinule s vodeće pozicije.
Početna postava u kojoj su bile Romina Antić na golu, Marija Lončarić, Antonija Matijašić, Dilja Lekaj, Ema Talan, Matea Pešut i Nika Car  odigrala je prvo poluvrijeme na vrlo visokoj razini. Od samog su početka utakmice bile u vodstvu (4:0, 9:3, 11:4, 15:7) zahvaljujući najviše obrani 5-1 s Diljom na prednjoj poziciji.
U sličnom ritmu su nastavile i u drugom poluvremenu, pa su došle i do prednosti od +10 golova (20:10), nakon čega je trener Ramiz Džekić dao priliku za igru i igračicama s klupe. Gošće su to iskoristile da smanje vodstvo „Murvice“ te utakmicu završe minimalnim porazom.
Premda konačni rezultat uopće ne oslikava tijek utakmice, rukometašice „Murvice“ su bile puno bolje.
U ekipi „Murvice“ istakla se efikasna Ema Talan, a trener Džekić je bio vrlo zadovoljan, istakavši kako se vidi velik napredak u igri njegovih igračica.