2 - Stefano Stipanov
3 - Tomislav Brkljača

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

9. kolo: CRIKVENICA – VIHOR 3:0 (1:0)

Crikvenica, 20.10.2018. Gradski stadion. Gledatelja: 50. Sudac: Danijel Klarić (Ratulje). Pomoćni suci: Mavrlja i Barbić (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Merle (42'), 2:0 Merle (70'), 3:0 Mijolović (85').
Žuti karton: Radić („Vihor“)

CRIKVENICA: Stipanov, Brkljača, Jakov Nemetz, Prpić, Vukelić, Smojver, Merle (od 86' Svetić), Pašuld (od 89' Polić), Edi Petrović (od 77' Mijolović), Butorac, Luis Petrović (od 60' Kuši).
VIHOR: Opalić, Žunić (od 70' Jerčenović), Erceg, Turčić, Brlošić, Mance, Dorčić (od 46' Županec), Radić, Mazi (od 55' Grbec), Randelj, Alinčić.

Nova tri boda zabilježili su nogometaši „Crikvenice“ jučerašnjom pobjedom protiv „Vihora“ iz Baške.
Malobrojni gledatelji imali su prilike vidjeti utakmicu s dva različita poluvremena. U prvom smo gledali nadmetanje bez izrazitijih prilika, a zabilježili smo samo neprecizne udarce Butorca u 15. i Luisa Petrovića u 27. minuti.
Najvažniji događaj zbio se u 42. minuti kad je Moreno Merle u kaznenom prostoru gostiju prihvatio jednu odbijenu loptu i potom je rutinirano plasirao u gostujući gol za vodstvo „Crikvenice“ od 1:0.
Drugo poluvrijeme donijelo je puno dinamičniju igru, gosti su se otvorili, pa je već na samom početku drugog poluvremena Edi Petrović bio blizu povećanja vodstva, međutim nije uspio zahvatiti odličan ubačaj Jakova Nemetza.
Veliku priliku imali su gosti u 63. minuti no Stipanov je odlično obranio dobar udarac Brlošića iz blizine.
Utakmica je riješena u 70. minuti drugim golom Merlea koji je odlično reagirao na centaršut Kušija, zakucavši loptu u mrežu na drugoj stativi.
Kuši je mogao u 78. minuti postići treći gol za domaće nakon odlične asistencije Butorca, no reagirao je brzopleto i šansa je propala. Gosti su mogli smanjiti u 80. minuti, no volej Mancea je završio u bloku domaće obrane.
Pobjedu Crikveničana potvrdio je Donat Mijolović koji je u 85. minuti ubačenu loptu Butorca glavom proslijedio u same rašlje protivničkog gola.
Nogometaši „Crikvenice“ su tako zasluženo pobijedili, a i na ovoj ih je utakmici s klupe vodio predsjednik-trener Marko Prpić koji je najavio dolazak novog trenera čije će ime obznaniti danas.