2 - Ivan Butorac,
3 - Edi Petrović

4. NOGOMETNA LIGA - NS RIJEKA

23. kolo: MLADOST – CRIKVENICA 3:3 (2:1)

Fažana, 21.4.2018. Igralište Oliva. Gledatelja: 60. Sudac: Milan Kukuljan (Podkilavac).

Strijelci: 0:1 Petrović (19′), 1:1 Halilović (24′), 2:1 Nišević (31′), 3:1 Halilović (77′), 3:2 Butorac (90’+1), 3:3 Nikola Nemetz (90’+3).
Žuti karton: Smojver („Crikvenica“)

MLADOST: Tončinić, Vujica, Nišević, Baković, Paus, Bagarić (od 66' Filipović), Halilović (od 92' Hasanbašić), Bogdan, Valčić, Bradarić, Livović.
CRIKVENICA: Stipanov, Merle (od 83' Luis Petrović), Jakov Nemetz, Smojver, Vukelić, Nikola Nemetz, Mijolović (od 88' Škoro), Kuna (od 71' Matešković), Edi Petrović, Butorac, Prpić.

Nogometaši „Crikvenice“ osvojili su bod u Fažani protiv „Mladosti“ premda su bili više nego blizu porazu.
Na početku sudačke nadoknade domaći su imali dva gola prednosti (3:1) i utakmica je praktički bila odlučena, međutim u zadnje tri minute naši su nogometaši uspjeli postići dva gola za konačnih 3:3 i podjelu bodova.

Utakmicu u Fažani komentirao je za naš portal kapetan „Crikvenice“ Ivan Butorac:
- Na vrlo teškom neravnom terenu u Fažani dobro smo otvorili utakmicu i preko Edija Petrovića smo poveli u 19. minuti. Međutim, uslijedilo je ono što nam se u zadnje vrijeme često događa, nismo uspjeli zadržati vodstvo da ne primimo gol ni 10 minuta, a ovaj smo put primili čak dva, i domaći su preokrenuli rezultat.
U prvom poluvremenu smo odigrali solidno, premda su domaći imali više šansi (između ostalog i prečku). Drugo poluvrijeme smo bili dosta loši, domaći su najprije kod rezultata 2:1 zapucali jedanaesterac (Nišević je pogodio stativu), da bi u 77. minuti „Mladost“ došla do vodstva od 3:1.
U samom finišu utakmice napravili smo pritisak, međutim kad se već počela igrati sudačka nadoknada malo je tko vjerovao da nešto možemo promijeniti. Ipak u 91. minuti, jednu ubačenu dugu loptu uspio sam proslijediti špicom prema golu, lopta pogađa stativu, na odbijanac startamo domaći branič i ja i lopta završava u mreži domaćih. Bio je to više njegov autogol nego moj gol i mi smo smanjili na 2:3.
Domaći su krenuli s centra i brzo su nam predali loptu, opet je uslijedilo naše dugačko ubacivanje pred njihov šesnaesterac. Tu me u duelu prekršajem zaustavlja protivnički igrač i sudac svira prekršaj na nekih dvadeset metara od gola. Za udarac na gol odlučio se Nikola Nemetz, a sudac je još rekao kao će odmah nakon izvedenog slobodnjaka odsvirati kraj. Nikola je potom odlično plasirao loptu u „malu mrežicu“ za konačnih 3:3 i veliku žalost domaćih igrača.
Treba priznati da su domaći bili bolji i da su zaslužili pobjedu, ali tako je to u nogometu. I nama su se puno puta dešavale slične situacije, ali uvijek se to negdje vrati. – rekao je Ivan Butorac.