NK "Crikvenica" - mlađe kategorije: Porazi u svim uzrastima

1 - Ivan Šušnja
2 - Svetić, Prpić i Prijić

Crikvenički nogometaši prošlog vikenda u niti jednoj kategoriji nisu uspjeli osvojiti bod(ove). Na svim utakmicama koje su igrali ostali su praznih ruku. Za nešto više treba imati više sportske želje, htijenja i hrabrosti kako bi se mogli ostvarivati uspjesi na sportskom terenu. Mlađi pioniri i pioniri Crikvenice pobijeđeni su istovijetnim rezultatom na gostovanju kod nogometaša Krka.

2. NOGOMETNA LIGA NS RIJEKA – MLAĐI PIONIRI

10. kolo:  KRK  - CRIKVENICA 3:0 (2:0)

Krk, 9.11.2019. Igralište Josip Uravić-Pepi. Sudac: Zlatko Piršić (Rijeka), Delegat: Zoran Suzanić (Kostrena).
Strijelci: 1:0 Mišetić (4'), 2:0 Hadžić (22'), 3:0 Jukić (45').
KRK: Hrelja, Juras, Kranželić, Jukić, Fantov, Husić, Đuđaj, Jakobović, Hadžić, Prendivoj, Mišetić, (još su igrali: Barbalić, Džaferović, Ćosić, Borjanić, Klečina). Trener: Benjamin Konjić.
CRIKVENICA: Pleša, Lennart-Šojat, Crnić, Škraljsky,  Šipek, Tomljanović, Štengl, Marijančević, Divković, Škiljan, Šegulja, (još je igrao Ameti). Trener: Duško Zatezalo.

2. NOGOMETNA LIGA NS RIJEKA –  PIONIRI

10. kolo:  KRK - CRIKVENICA 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šutić (33'), 2:0 Dvorinčić (50'), 3:0 Katinić (69').
KRK: Fugošič, Šutić, Bajčić, Polonijo, Katnić, Dvorinčić, Dukić, (od 51' Prendivoj), Stanić (od 56' Gamulin), Dobrinčić (od 64' Brusić), Mrakovčić. Trener: Boris Franolić.
CRIKVENICA: J. Ferenčić (od 37' Marijančević), Fugošić, Pavlović, Đurić, Bošnjak, Planinčić, Vančina, Matejčić (od 40' Čajić), Stipeč, Nekić. Trener: Nikola Grgec.

2. NOGOMETNA LIGA NS RIJEKA –  JUNIORI

10. kolo:  CRIKVENICA - CRES  1:5 (0:0)

Crikvenica, 10.11.2019. Gradski stadion. Sudac Milan Kukuljan (Podkilavac). Delegat Zvonko Sobol (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Zubović (54'), 1:1 Prpić (62' KU), 1:2 Zubović (67'), 1:3 Matić (69'), 1:4 Bajčić (74'), 1:5 Zubović (77').
Žuti kartoni: Škoro ("Crikvenica"), Beganović ("Cres").
CRIKVENICA: Šušnja, Gašparović, Knežević, Svetić,  Prpić, Krmpotić, Preni, Škoro, Babić (od 46' Prijić), Javorić (od 46' Deželin), Petrović (od 56' Jurčić). Trener: Igor Baričević.
CRES: Farkaš Tomljenović, Budimir, Beganović, M.Francišković, K.Francišković, Jurković, Bajčić, Ćurković, Matić, Zubović, Tarabocchia. Trener: Živko Cunjak.

Crikvenički juniori nisu uspjeli ostvariti pozitivan rezultat s raspoloženim za igru nogometašima "Cresa". Crikveničani nakon lagane inicijative u prvih petnaestak minuta te zicera u 19 minuti kada Luis Petrović neometan ne uspijeva poentirati. Nakon izvedenog kornera Prpić, najviši u skoku glavom prebacuje gol. Crikveničani su u drugom poluvremenu imali izglednu priliku, kada je Krmpotić sa 20-tak metara pucao, a vratar gostiju skrenuo u gredu i to je bilo sve od njih. Ostalo se je svodilo na neprecizna dodavanja i nepotrebna soliranja bez neke velike želje za uspjehom u utakmici. Gosti su organiziraom igrom stvarali česte prilike do kojih su lakoćom dolazili, a najbolji pojedinac na utakmici bio je Karlo Zubović, koji je i postigao tri pogotka. Potpuno zaslužena pobjeda gostiju, a domaćinu preostaje analizirati svoj pristup igri.