2 - Moreno Merle i Ivan Butorac
3 - Tomislav Brkljača

4 . NOGOMETNA LIGA – NOGOMETNO SREDIŠTE RIJEKA

4. kolo: CRIKVENICA - MLADOST 1:1 (1:0)

Crikvenica, 15.9.2018. Gradski stadion. Gledatelja: 70. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Pomoćni suci: Janković (Viškovo) i Badjuk (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Merle (22'), 1:1 Baf (87').
Žuti kartoni: Prpić („Crikvenica“), Vujica i Kostešić („Mladost“)

CRIKVENICA: Stipanov, Brkljača, Jakov Nemetz, Prpić, Vukelić, Nikola Nemetz (od 65' Kuna), Merle (od 91' Škoro), Pašuld (od 83' Matešković), Edi Petrović (od 76' Mijolović), Butorac, Luis Petrović (od 60' Kuši).
MLADOST: Tončinić, Marijanović, Vujica, Paus, Kostešić (od 91' Milotić), Halilović, Bogdan, Matić (od 73' Baf), Valčić, Funčić, Bradarić.

Nogometaši „Crikvenice“ propustili su doći do tri boda u jučerašnjoj utakmici protiv „Mladosti“ iz Fažane. Unatoč većem broju prilika i većim dijelom utakmice nadmoćnijoj igri domaćih nogometaša, suparnici su podijelili bodove.
Prije početka utakmice minutom šutnje odana je počast nedavno premunulom Rinu Caru, bivšem igraču i predsjedniku NK "Crikvenica".

Već u 3. minuti u izglednoj šansi za gol bio je Luis Petrović nakon što ga je dugom loptom s centra uposlio Butorac. Povukao je Petrović loptu do šesnaesterca, uputio udarac, međutim gostujući golman Tončinić je odbio loptu u korner. Uzvratili su gosti u 8. minuti, no zamalo neprecizan je bio Halilović. U 14. minuti odlično je s ruba šesnaesterca zapucao Pašuld, no opet je siguran Tončinić.
Domaći su poveli dosta sretno u 22. minuti, nakon što se jedan odbijanac vratio u kazneni prostor do Merlea, koji je prisebno pogodio gol kraj nemoćnog gostujućeg vratara. Tražili su gosti zaleđe, međutim nije ga bilo i „Crikvenica“ je došla u vodstvo od 1:0.
U 25. minuti opet je na sceni suradnja Butorca i Petrovića, no Lujo iz izgledne pozicije puca preko gola. Kapetan domaćih Butorac je u 40. minuti u šansu doveo i Merlea, no Merle je, kad je već zaobišao i golmana, otišao previše u stranu i prilika je propala. Gosti su mogli izjednačiti u 43. minuti kad je Matić odlično zapucao, no Stefano Stipanov je sjajno reagirao i odbio loptu u korner.
U nastavku utakmice, u 50. minuti Luis Petrović nije zabio iz treće izgledne prilike u koju je došao nakon što je Merle oduzeo jednu loptu na svojoj polovici, pretrčao šezdesetak metara i ubacio pred gol gostiju. Lujo opet nije imao sreće, točnije rečeno golman gostiju je i ovaj udarac obranio.
Od 65. minute gosti su sve opasniji, posebno od trenutka kad zbog ozljede iz igre izlazi Nikola Nemetz. U 73. minuti u šansi je Baf, ali Stipanov nogom brani njegov udarac. Mogao je Merle u 78. minuti riješiti pitanje pobjednika, dvaput je iz blizine pucao, ali je golman Tončinić opet bio uspješniji. Minutu kasnije zaprijetio je i Mijolović, no neprecizno.
I kako to obično biva, gosti su u 87. minuti došli do izjednačenja. Paus je odlično uposlio Ivana Bafa, a gostujući joker s klupe je precizan, pogađa lijevi kut kraj nemoćnog Stipanova i gosti dolaze do izjednačenja 1:1.
Bio je to i konačni rezultat utakmice, do kraja utakmice izglednih prilika za gol više nije bilo.

S ovakvim ishodom nogometaši „Crikvenice“ ne mogu biti zadovoljni, već drugu utakmicu gube bodove nakon propuštenih prilika i padom ritma u završnici utakmice. Međutim, ne treba biti previše kritičan, sve se to da ispraviti, ova momčad neosporno ima kvalitetu i treba malo strpljenja da se stvari poslože.