1 - Stefano Stipanov, vratar "Crikvenice"
2 - Ivan Butorac i Donat Mijolović (plavi dresovi)
3 - Matija Svetić

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

11. kolo: CRIKVENICA – NAPRIJED  1:2 (0:1)

Crikvenica, 3.11.2018. Gradski stadion. Gledatelja: 100. Glavni sudac: Zoran Vasiljević (Valbandon). Pomoćni suci: Pejkunović (Potpićan) i Smrtić (Pula).
Strijelci: 0:1 Čop (13'), 1:1 Butorac (60' -11 m), 1:2 Žarković (71')
Žuti kartoni: Smojver, Brkljača i Mijolović („Crikvenica“), Blašković, Čop i Radan („Naprijed“).
CRIKVENICA: Stipanov, Brkljača, Jakov Nemetz, Smojver, Vukelić, Svetić (od 46' Kuši), Merle, Prpić, Edi Petrović, Butorac, Mijolović (od 73' Luis Petrović).
NAPRIJED: Ciani, Brnja, Čop, Štimac (od 85' Sablić), Blašković, Tarle (od 46' Radan), Lukačić (od 46' Vujičić), Aščić (od 62' Lončar), Žarković, Udović (od 46' Baljak), Ende.

Nogometaši „Crikvenice“ poraženi su u utakmici 11. kola 4. lige NS Rijeka od momčadi „Naprijeda“ minimalnim rezultatom 1:2, premda su prema prikazanom Hreljani mogli postići i uvjerljiviju pobjedu. „Crikvenicu“ je s klupe prvi put vodio novi trener Nikica Skaramuca, međutim ni promjena trenera nije dovela do napretka u igri naših nogometaša.
Od samog početka gosti su bolje izgledali na terenu, imali su terensku inicijativu koja je rezultirala vodstvom u 13. minuti utakmice. Iskusni znalac Lukačić bio je začetnik akcije u kojoj je Aščić odlično proigrao Čopa, a ovaj je poentirao preko nemoćnog Stipanova za 0:1. Nekoliko minuta kasnije uslijedila je nova velika šansa „Naprijeda“, sijevnula je kontra iz koje je Blašković pogodio stativu. Još bolju priliku za gol Hreljani su propustili u 22. minuti kad je Žarković izbio sam samcat ispred Stipanova, no nepotrebno je zakomplicirao i prigoda je propala. U dva je navrata potom za goste Štimac mogao zabiti, jednako kao i Aščić, no bili su neprecizni iz zaista izglednih situacija.
Prvu šansu Crikveničani su imali u 40. minuti, sa desne strane je odlično pucao Brkljača, međutim njegov je udarac u prečku skrenuo Ciani, a odbijanac domaći nisu uspjeli pospremiti u mrežu. U samom finišu prvog poluvremena još je jednom Štimac bio u šansi, ali je sa 6-7 metara pucao kraj gola.
U drugom poluvremenu domaći su ušli u igru nešto žustrije, tako da je u 5. minuti nastavka Brkljača zamalo izjednačio, ali pucao je preko gola. Inicijativa domaćih urodila je plodom u 60. minuti, Jakov Nemetz je snažno odapeo s ruba šesnaesterca, njegov je udarac Ciani odlično obranio, a odbijenoj lopti najbliže je bio Butorac. Kad se spremao pucati srušila ga je gostujuća obrana i sudac Vasiljević je opravdano dosudio jedanaesterac. Kapetan domaćih Ivan Butorac sam je izveo udarac s bijele točke, poslao je loptu u jednu stranu, Ciani se bacio u drugu i „Crikvenica“ je izjednačila.
Deset minuta kasnije Hreljani su postigli drugi gol. Na četrdesetak metara od gola loptu je izgubio Dani Smojver, što su gosti iskoristili za kontru i realizaciju Žarkovića za 1:2. U samoj završnici domaći su nastojali izjednačiti ubačajima u kazneni prostor gostiju, međutim bez uspjeha iako su udarci glavom Edija Petrovića i Kušija bili vrlo blizu golu. S druge strane Hreljani (Lončar, Štimac i Sablić) su iz kontri  imali šanse za gol, ali je u nekoliko navrata sjajno reagirao domaći vratar Stefano Stipanov koji je „Crikvenicu“ spasio i težeg poraza.
Hreljani zasluženo odnose bodove iz Crikvenice, a našim nogometašima predstoji gostovanje protiv „Otočca“ u sljedećem kolu.