Druga uzastopna pobjeda odbojkašica "Crikvenice"

6. kolo: NOVIGRAD – CRIKVENICA  1:3 (26:28, 25:23, 12:25, 19:25)

Novigrad, 16.11.2019. Dvorana u Novigradu. Suci: Tomas, Tota i Marušić.
NOVIGRAD: Basara, A. Babić Kocijančić, Makovac, M. Babić, Radizlović, Lukić, Juko, Čakarun, Kostić, Vorfi, Dujak, Vretenar, Kozlović.
CRIKVENICA: Šimić, Radanović, Škraljsky, Kolmanić, Laura Mađerić, Bondžić, Lucija Car, Linda Mađerić.

Odbojkašice „Crikvenice“ su došle do druge uzastopne prvenstvene pobjede, a ujedno i prve pobjede u gostima u novom prvenstvu. U uzbudljivom susretu, naročito u prva dva seta, pobijedile su domaću ekipu „Novigrada“, a trener Alen Pavačić je o utakmici rekao:
- Došli smo do pobjede nakon velike borbe, uz doprinos svih igračica, ne bih posebno niti jednu izdvajao. Bila je to teška utakmica i stoga što smo zbog bolesti i obaveza u Novigrad išli sa samo osam igračica.
Prvi set smo poveli sa 23:14 a „Novigrad“ se vratio i imao set loptu, no uspjeli smo doći do pobjede 28:26. Drugi set je imao sličan scenarij, ali ga nismo uspjeli dobiti. Treći i četvrti set smo se rano odvojili i čuvali prednost te mirno priveli utakmicu kraju.