Deveta uzastopna pobjeda rukometašica "Murvice" - rutinski protiv Samoborki

Foto 2: Petra Filipović spremna za kontru
Foto 3: Atomska rukometna uprava ŽRK "Murvica": Ramiz Džekić, Zvonimir Kutija, Višnja Smoljan, Damir Ljubanović, Darko Franović i Mladen Prskalo

2. HRVATSKA LIGA RUKOMETAŠICA - ZAPAD

9. kolo: MURVICA – SAMOBOR 35:21 (19:8)

Crikvenica, 27.11.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Sutkinje: Irena Pahor i Sanja Trbović (Rijeka).

MURVICA: Antić, Kršul, Papić, Skorić 8, Juričić 3, Smoljan 1, Filipović 10, Debelić, Lekaj 6, Mandekić, Marta Pešut, Grozdek 1, Matea Pešut, Tus 1, Butković 5.

SAMOBOR: Pilić, Haramina 3, Hofer 1, Grgečić, Radek 2, Prodanović 1, Katanec 6, Kupres, Trošelj 1, Kozlovec 3, Kanceljak, Štrkalj 4, Lucević.

Sedmerci: „Murvica“ 6 (5), „Samobor“ 4 (3).
Isključenja: „Murvica“ 0, „Samobor“ 8'.

Utakmica protiv „Samobora“ izgledala je u pojedinim trenucima kao jači trening za rukometašice „Murvice“, tolika je u ovom času razlika u kvaliteti između ove dvije ekipe. Najjača sedmorka „Murvice“ je od početka krenula žestoko, sa čvrstom obranom i raznovrsnim arsenalom napadačkih akcija, tako da je već u 15. minuti bilo 11:3 za domaće rukometašice. Ono što je eventualno prošlo obrambeni bedem zaustavila bi Sara Mandekić, koja je inače ujutro otrčala svoju dionicu na 6. Adria Advent Maratonu, pa gošće iz Samobora nisu imale nikakvih šansi. U nastavku utakmice trener Prskalo je kao i ranije u ovakvim utakmicama rotirao cijeli sastav, a da to nije imalo baš nikakvog utjecaja na rezultat.

U sljedećem kolu rukometašice „Murvice“ gostuju u Zaprešiću, a za 14 dana je u Crikvenici ogled dviju jedinih neporaženih ekipa u prvenstvu – „Murvice“ i „Ivanića“.