9. kolo: MURVICA - ZRINSKI  24:32  (10:16)

Crikvenica, 16.11.2019. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 120. Suci: Tin Derušek (Zagreb) i Matej Pavlović (Varaždin).
MURVICA: Romina Antić, Ljubanović, Skorić 2, Kalčić 7, Grozdek 1, Filipović, Marijeta Lekaj 6 (2), Paurević 4, Mandekić, Dilja Lekaj 1, Debelić, Marta Pešut, Matea Pešut, Talan 1, Nika Car 1, Anđela Tomić 1 (1).
ZRINSKI: Kozjak, Markulinčić, Rebernik, Zanjko, Balent 1, Gavrić 7 (2), Pajić 6, Balić, Car 6, Potočnjak, Vukojević 7 (1), Šestak 5, Blagus, Radek.
Sedmerci: „Murvica“: 3 (3), „Zrinski“: 4 (3).
Isključenja: „Murvica“: 8'; „Zrinski“: 14'.

Nisu se ostvarila nadanja rukometašica „Murvice“ da bi u jučerašnjoj utakmici protiv ekipe „Zrinskog“ iz Čakovca mogle doći do prvih prvenstvenih bodova.
Čakovčanke su od samog početka imale rezultatsku prednost, koja je konstantno rasla kako je utakmica odmicala. Pokušavao je trener Čupić pronaći sedmorku koja bi parirala gošćama, značajnu minutažu već u prvom poluvremenu imale su Kristina Grozdek i Romina Antić na golu, međutim nije išlo.
Ekipa „Zrinskog“ je jednostavno bolja od naših rukometašica i to je rutinski pokazala na parketu.
Tračak nade ukazao se od 37. do 41. minute kad je Sara Mandekić povezala tri uzastopne obrane i razlika se smanjila na -5 (14:19), ali Čakovčanke se nisu dale iznenaditi i ubrzo su opet došle na nedostižnih – 9 (15:24).
Na parket se u 46. minuti u sastav prve ekipe nakon dugog izbivanja zbog ozljede vratila Dilja Lekaj, a zadnjih petnaestak minuta na terenu su bile i ostale igračice iz rostera domaće ekipe.
Do kraja prvog dijela prvenstva rukometašice „Murvice“ odigrat će još 3 utakmice – protiv „Umaga“ (u Umagu 30.11.), protiv „Osijeka“ (u Crikvenici, 7.12.) i protiv „Dugog Sela 55“ (u Crikvenici 14.12.).
Nadamo se s boljim ishodom nego u dosadašnjih 9 kola.