2 - Mirjana Pobor, Športski ribolovni klub "Oslić" Selce

U našim prijedlozima za najbolju sportašicu Grada Crikvenice za 2019. godinu izdvojili smo jedriličarku Ursulu Balas i sportsku ribolovku Mirjanu Pobor.

Najbolja sportašica Grada Crikvenice u 2019. godini:

1. URSULA BALAS (Jedriličarsko društvo „Val“ Crikvenica)
Ursula Balas je na Europskom prvenstvu u jedrenju za klasu Laser 4.7 u francuskom Hyeresu (18. - 25.5.) osvojila srebrnu medalju. Na Svjetskom prvenstva u jedrenju za klasu Laser 4.7 u kanadskom Kingstonu (16. - 23.8.), Ursula je zauzela 9. mjesto u konkurenciji 64 najbolje jedriličarke svijeta u ovoj klasi.
Na Prvenstvu Hrvatske za neolimpijske klase, održanom u rujnu u Kaštelanskom zaljevu, Ursula je osvojila naslov prvakinje Hrvatske u klasi Laser 4.7.

2. MIRJANA POBOR (Športski ribolovni klub „Oslić“ Selce)
Mirjana Pobor je na Prvenstvu Hrvatske u sportskom ribolovu štapom s obale za seniorke održanom u Zadru 9. i 10. rujna osvojila 3. mjesto. Naslov državne prvakinje pripao je Crikveničanki Tei Radil, međutim s obzirom na to da nastupa za zadarski „Zubatac“, nije u konkurenciji u našem izboru.