Alen Tomašev pobjednik utrke na Grobniku

U nedjelju 17.3. održano je posljednje kolo „Giant MTB Zimske lige Istre i Kvarnera“ 2018/19.
Utrka „XCO Stazine“ u organizaciji Biciklističkog kluba „Grobnik“ privukla je stotinjak natjecatelja, a biciklisti BK „Crikvenica“ ostvarili su zapažene rezultate.
Frane Medić je osvojio 2. mjesto u kategoriji U15, zaostavši minutu i 45 sekundi iza pobjednika Gala Stramana iz Slovenije. Alen Tomašev ponovno je bio najbrži u kategoriji seniora (U30) i osvojio 1. mjesto, dok je Milan Vrban završio na 3. mjestu u kategoriji Master C (+50). U kategoriji Master B (U50) Tibor Tramišak osvojio je 8. mjesto, dok je Goran Balenović završio na 10. mjestu.
Ovom utrkom završena je „Giant MTB Zimska liga Istre i Kvarnera“ koja je poslužila kao odlična zimska priprema za nadolazeću sezonu. Zadnjeg vikenda u trećem mjesecu počinje i službena MTB sezona i to XCM maraton kup utrkom u Trogiru.