ADVENT CUP CRIKVENICA 2018 - 3. dan: U derbiju dana "Leut" bolji od "Trumma"

2 - Opet na okupu: Branimir Šarar, Mate Brajković i Krešo Ivančić
4 - "Trumm" (Malinska)
5 - Dominik Zeko (Caffe bar "Leut")
6 - MNK "Tribalj"
7 - "Bura" (Novi Vinodolski)

Momčad „Caffe bara Leut“ nastavlja s odličnim igrama, pa su tako u svojoj drugoj utakmici došli do druge pobjede i to u derbiju trećega dana turnira protiv momčadi „Trumma“ iz Malinske. Crikveničani su imali uvjerljivo vodstvo od 4:1, a onda je u zadnjem dijelu utakmice postalo uzbudljivo kad je osam minuta prije kraja njihov golman Ljubo Lastrić igrao rukom izvan šesterca, za što je dobio crveni karton. S igračem više pritisli su Malinskari na gol „Leuta“, na koji je stao Marino Milićević, ali pogodak nisu uspjeli postići. Tako je „Leut“ novom pobjedom praktički izborio četvrtfinale.
Uvjerljivom pobjedom protiv crikveničke „Zadnje minute““ (9:2) momčad „Trumma“ je u svojoj drugoj utakmici jučer pokazala da će u nastavku turnira biti itekako konkurentna.
Golom Hrvoja Čačića riječke „Desetke“ su nanijele poraz Novljanima iz „Geomarina“ u vrlo kvalitetnoj i neizvjesnoj utakmici.
U jedinom jučerašnjem veteranskom ogledu „Crikvenica“ je nadigrala stariju ekipu bakarskog „Borca“. U redovima Crikveničana zaigrao je (i postigao gol) Branimir Šarar koji je na ovaj turnir došao iz Irske i pojačao svoju staru nogometnu klapu.

Danas, četvrtog dana turnira igra se novih 5 utakmica.

Rezultati 3. dana turnira (utorak 18.12.2018.):

GEOMARIN (Novi Vinodolski) – DESETKE (Rijeka) 0:1
Strijelac: Čučić („Desetke“)
GEOMARIN (Novi Vinodolski): Marijo Grgurić, Borna Tonković, Marijan Tomić, Grga Uremović, Luka Radetić, Antonio Petrović, Zoran Lenac, Marin Jovanović, Dino Baričević.
DESETKE (Rijeka):
Teo Pastuhović, Dario Jozić, Ivan Slavujević, Muhamed Omerović, Igor Kezić, Jure Ivančić, Hrvoje Grgurić, Bojan Popović, Hrvoje Čačić.

TRUMM (Malinska) – CAFFE BAR LEUT (Crikvenica) 1:4
Strijelci: Radan („Trumm“); Zeko 2, Vukelić 1, Njegovan 1 (CB „Leut“)
TRUMM (Malinska): Krunoslav Zmajla, Dario Nedić, Neven Čuturilo, David Dujanić, Marin Prpić, Matej Kučinić, Žarko Žarić, Dalibor Radusin, Manuel Rudela.
CAFFE BAR LEUT (Crikvenica): Ljubo Lastrić, Antonio Mazzarolli, Dominik Zeko, Davor Vukelić, Goran Kuna, Domagoj Prpić, Marino Milićević, Moreno Merle, Jurica Njegovan, Ivan Butorac.

CRIKVENICA (veterani) – NK BORAC (stariji) (Bakar) 4:2
Strijelci: Lekaj 1, Perušić 1, Brajković 1, Šarar 1 („Crikvenica“); Mihelčić 1, Beljo 1 (NK „Borac“)
CRIKVENICA (veterani): Ivica Franjković, Dalibor Perušić, Anton Dedaj, Gjergj Lekaj, Radan Knežević, Krešimir Ivančić, Mate Brajković, Branimir Šarar.
NK BORAC (stariji) (Bakar): Dragan Galić, Meho Mahmutović, Boris Mihelčić, Edo Bradičić, Željko Stanić, Jozo Beljo, Boris Hunčak, Luigi Nrecaj.

TRUMM (Malinska) – ZADNJA MINUTA (Crikvenica) 9:2
Strijelci: Rudela 3, Dujanić 3, Čuturilo 1, Žarić 1, Kučinić 1 („Trumm“); Marin Car, Pristušek („Zadnja minuta“)
ZADNJA MINUTA (Crikvenica): Mario Manestar, Adriano Albaneze, Marin Car, Fabio Car, Filip Car, Silvio Stanojević, Domagoj Košuljandić, Goran Crnjanović, Mateo Pristušek, Nino Mavrinac.

MNK TRIBALJ – BURA (Novi Vinodolski) 1:3
Strijelci: Babić (MNK "Tribalj"), Butković 2, Šušnja 1 ("Bura")
MNK TRIBALJ: Dario Đotlo, Dino Belobrajić, Marin Ribarić, Danijel Babić, Paulo Kosagov, Julian Čop, Ivan Kosagov, Sebastijan Blažičević
BURA (Novi Vinodolski): Matan Pušić, Josip Krpan, Ivan Butković, Maro Žeravica, Ivan Šušnja, Viktor Jovanović, Matija Manestar, Stipan Krišković.